Ślub międzynarodowy w Polsce – od czego zacząć?

W obecnych czasach coraz więcej młodych ludzi decyduje się na emigrację, czy to w celach zawodowych, czy zarobkowych. Niezależnie jednak od celu i długości przebywania za granicą, młodzi marzą najczęściej o zorganizowaniu ślubu i wesela w ojczyźnie. Jednak przebywając tysiące kilometrów od domu ciężko jest zająć się jego koordynacją. 

Gdzie się zwrócić?

Często pojawia się opinia, że na ślubach międzynarodowych zna się jak nikt inny. To prawda. Zastanawiając się gdzie udać się, aby zorganizować ślub międzynarodowy Śląsk powinien być naszym pierwszym skojarzeniem, gdyż profesjonaliści z tego regionu specjalizują się w kompleksowej, profesjonalnej realizacji tej najważniejszej uroczystości życia. 

Agenci do zadań specjalnych

Istnieje wiele agencji ślubnych jednak jeśli chodzi o śluby międzynarodowe Śląsk z pewnością jest liderem w branży. Najlepsze agencje z tego regionu zajmą się nie tylko sprawami organizacyjnymi – począwszy od wyboru miejsca ceremonii i przedstawienia kosztorysu, po dobór podwykonawców, ale także kwestiami urzędowymi oraz dopilnowaniem najdrobniejszych detali tak, aby dzień zaślubin był tym niezapomnianym.

„Kocham Cię” czy „I love you”?

A co jeśli jedno z małżonków pochodzi z innego kraju? Jeśli chodzi o tak rozumiany ślub międzynarodowy Śląsk zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających narzeczonych. Profesjonalne firmy takie jak Agencja Ślubna Wedding Angels pomogą uporać się ze skomplikowanymi sprawami cywilnymi, zadbają o dobór odpowiedniej muzyki, polecą mówiącego w różnych językach wodzireja i zapewnią wymarzoną oprawę florystyczną. A to dopiero początek!